Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

Welkom Loes Roffelsen

27 oktober 2020

Per 1 oktober is Loes Roffelsen benoemd als nieuwe directeur op onze school. Zij heeft veel ervaring in de onderwijswereld, het verschil maken voor leerlingen waarbij het op school niet vanzelfsprekend gaat is de rode draad in haar werk. Zij ziet het als een mooie uitdaging om samen met het team verder te kunnen bouwen aan de maatschappelijke positie van onze leerlingen. Wij wensen Loes veel succes op VSO de Korenaer!

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

De Korenaer Helmond

Sint Willibrordstraat 10 

5701 TA  Helmond

Tel.: 0492 - 52 87 58

E-mail: korenaer.he@aloysiusstichting.nl